Kancelářské židle

Mnoho z nás většinu času prosedí. Nemyslíte si, že byste si zasloužili kvalitní židli? Máte-li nějakou nekvalitní za pár korun, vyhoďte ji a dopřejte si skutečný komfort! Jelikož nesprávný výběr židle může omezit nejen vaše pohodlí, ale poškodit i vaše zdraví.

I při tom dnešní trh nabízí téměř neomezené množství kancelářských židlí, které se svou kvalitou nedají vyrovnat židlím ze supermarketů. Cena mnohdy není o moc vyšší než právě z velkých obchodních sítí. V dnešní době se vyrábí celá řada kancelářských židlí, které se liší mnoha faktory.

Kancelářskou židli vybírejte především podle toho, jestli vám sedí. Je tedy nejlepší zajet si osobně do nějakého obchodu s osobně si ji vyzkoušet. Hlavní roli zde hraje výška sedáku, výška opěradla. Zda si zvolíte židli koženou či textilní je už na vás. Pravděpodobné asi víte, která bude dražší. Chcete-li kancelářskou židli s opěradly, vybírejte tak, aby vám opěradla nezavazela při manipulaci na stole. Většina dnešních kancelářských židlí má možnost houpání, zde sledujte především konstrukci a těžiště. Pří houpání se celá židle nijak nesmí naklánět či nahýbat, pokud se tak děje, takové židli se raději vyvarujte. Těžiště může být na nesprávném místě, vaše váha je tedy nerovnoměrně rozložená a po nějakém čase by mohlo dojít ke zlomení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *