Kuchyňský robot Eta

Přemýšlíte o kuchyňském robotu, který vám usnadní práci v kuchyni? Pak bychom vám rádi nabídli kuchyňský robot Eta, který vás svým výkonem určitě nadchne a bude se vám s ním velice dobře pracovat.

Proč právě kuchyňský robot Eta?

Protože právě tento robot je unikátní svojí vysokou pevností a pak také životností. Dostane se vám velmi vysoké kvality a to především proto, že kuchyňský robot Eta, vlastní celokovové tělo a tak budete moci tento robot bez starostí používat celý život, protože přesně tak dlouhá je jeho životnost. Výhoda je, že upravuje rychlost motoru naprosto samostatně, sám pozná, jak je těsto tuhé a to je ta ké důvod toho, že vám šetří energii.

Co ještě nabízí?

Sada příslušenství jako mlýnek na maso je v ceně. Výkon kuchyňského robotu Eta je 1 200 W. Kuchyňský robot Eta patří k jednomu z nejvýkonnějších na trhu. Navíc má dokonalý design, proto tedy nejen dobře pracuje, ale také dokonale vypadá. A jaké funkce tento robot má? Můžete ho využívat na hnětení, šlehání, mixování, ale i strouhání. Nádoba tohoto robotu je velká nerezová mísa, která má objem 5,5 litrů a nasypat do ní můžete až 1,5 kg mouky. Mixér je skleněný a jeho objem je 1,2 litrů.

Aby se mixér nespustil sám, je opatřen bezpečnostním systémem, který tomu zabrání. Skleněná nádoba u mixéru zajistí, že se pachy nebudou míchat, protože tato nádoba je nepohlcuje. Součástí balení je hnětací hák, pevný a drátový nástavec, skleněný mixér, strouhač se čtyřmi struhadly. Dokoupit si pak můžete ještě mlýnek na mák a 3 nástavce, díky kterým si vyrobíte celou řadu těstovin.

Pořiďte si takovýto skvělý kuchyňský robot i vy, protože pro jeho vlastnosti by ve vaší kuchyni neměl chybět. Jedná se o dokonalého pomocníka každé kuchařky. Kuchyňský robot Eta je také skvělým dárkem, kterým jistě potěšíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *