Archiv štítku: dekorace

dekorace

Bytové doplňky

Mít dům vybavený nábytkem je jedna věc, ale to, co dokresluje celé pohodlí domova jsou bezpochyby bytové doplňky. Na jednu stranu maličkosti, na stranu druhou předměty, které potěší oko a usnadní mnohou práci.

Nejvíce doplňků můžeme v mnohých domácnostech naleznout právě v kuchyni. Všelijaké misky, dózy, dekorace, to je to, co upoutá oko a přitom slouží jako praktický předmět. Nehleďte tedy jen na praktické využití, ale vybírejte také podle vzhledu. K čemu budete mít vystavené kořenky, které budou plné koření a budete je mít na dosah ruky, když budou působit levně a ošklivě? Dnešní dózy se dělají ve strašně moc variantách, vyrábí se z mnoha materiálů, v různých velikostech, s různým motivem.Velmi pěkné jsou například dózy plechové či dřevěné. Vybírejte podle fantazie a finančních možností.

Bytovými doplňky si také můžete vyzdobit obývací pokoj. I zde je mnoho praktických a hezkých věcí, které ačkoliv nejsou k bydlení nezbytné, jsou velice užitečné. Mezi ty praktičtější věci patří např. stojany na cd, které se vyrábí v mnoha tvarech a velikostech, lampy, zrcadla, z těch méně praktických avšak stylových a nádherných doplňků nesmíme zapomenout na obrazy, fotorámečky, květináče či vázy.

Koupelnu můžete vybavit nejrůznějšími zrcadly, držáky, svícemi apod. Do koupelny se hodí především bytové doplňky z nerezového materiálu, které nepodléhají korozi.